HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Firmamız Hakkında

Şirketimiz kurucusu Hüseyin Dümer inşaat hayatına babası Süleyman Dümer’in taşeronluğunda Elazığ/Kovancılar sulaması inşaatında başlamıştır.

Dümer İnşaat kurumsal stratejisini faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider olmak, çevreye ve toplum değerlerine saygılı çalışmalarla sürdürülebilir gelişmeye ve daha iyi bir geleceğe katkıda bulunmak olarak belirlemiştir.

Bu doğrultuda, ulusal ve uluslararası boyutlarda edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler verme kararlığı ile enerji sektöründe çalışmalarına devam etmektedir.

ENGLISH

Our company founder Hüseyin Dümer has started his construction career at sub-contractors of his father Süleyman Dümer’s, with the irrigation of Elazığ/Kovancılar.

Dümer Construction has defined it is corporate strategy to be the leader in every sector that it operates and contribute to the future by being eco-friendly and respecting to the community.

With the help of reliability that Dümer Construction has earned in national and international areas, it continues serving in energy sector with stability and permanent service.

Adnan Menderes Bulvarı Efeler/Aydın
P.tesi - C.tesi: 8:00-17:00
Copyright © 2022 Dümer İnşaat